ВИПУСК 2022

Сьогодні, 30 червня, у закладі відбувся захід, присвячений врученню дипломів та свідоцтв здобувачам освіти за такими спеціальностями: “Електрогазозварник”, “Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур”, “Слюсар з ремонту КТЗ. Електрогазозварник”, “Кухар. Кондитер”. За плечима ще один пройдений щабель, який наближає у доросле життя. Тож , дорогі наші випускники, бажаємо вам впевненості у власних силах, цілеспрямованості, успіхів і миру на нашій землі.

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x