Колектив ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” нагороджений ПОДЯКОЮ Хмельницької обласної військової адміністрації за активне впровадження інноваційних технологій, плідну роботу по підготовці кваліфікованих робітників в умовах воєнного стану, волонтерську діяльність та з нагоди проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти. Щиро вдячні кожному, хто своєю працею наближає ПЕРЕМОГУ НАШОЇ КРАЇНИ! Слава Україні! Героям Слава!

У День Збройних сил України від щирого серця побажати хочемо міцних сил і незламної віри, бравих ідей і добрих надій, впевнених планів і обов’язкової удачі, незгасного оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. Дякуємо Вам за наше життя!!! Слава Україні! Героям Слава! https://www.facebook.com/100017217240736/videos/6694087380690397

Свято Миколая

У День Святого Миколая вручили подарунки, надані профспілковою організацією, дітям сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей, дітям учасників АТО/УБД. Ми раді, що тепло новорічного свята торкнулося сердець наших дітей.Педагогічний колектив також мав чудову нагоду зустрічі зі Святим Миколаєм. Вірте в диво та творіть дива!!! https://www.youtube.com/watch?v=C2BGc95VWA0

У період з липня по листопад 2023 року у ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» проходило курсове навчання (підвищення кваліфікації) з професії Кухар. Підготовка здобувачів освіти здійснювалася за рахунок отриманого ваучера на професійне навчання. Вітаємо випускниць та бажаємо подальшого кар’єрного розвитку та досягнень у професійній діяльності. Вчитися ніколи не пізно! І Ви це довели! Разом розбудуємо країну!

Бібліотекарем освітнього закладу Галина Пархоменко проведено інформаційну годину до Дня вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі. Пам’ятаймо та вшануймо життя не лише 14 жінок, які були жорстоко вбиті в 1989 році в Політехнічній школі в Монреалі, але й усіх жінок, які стали жертвами гендерно зумовленого насильства.

Керівником гуртка “Сувенір, Леся Чайковська проведено майстер – клас “Ангели для ЗСУ”.Гуртківці виготовляли Ангелів з надією, що кожна фігурка стане оберегом для наших воїнів, зігріє серця , принесе бійцям гарний настрій, наснагу і силу захищати нашу Україну! З теплом у серці та вірою в ПЕРЕМОГУ!

5 грудня 2023 року здобувачі освіти та педагоги ліцею долучилися до перегляду Національного уроку волонтерства, який проводився за підтримки Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, ГО «Українська Волонтерська Служба» та ГО «Рух Олександра Педана «JuniorS» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Слава Україні! Героям Слава!

Дивитись ще
Дивитись ще

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x