ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей”
запрошує на навчання за такими спеціальностями

На базі 11 класів

№ П.П. Назва професій Тривалiсть
1

Електрогазозварник

1 рік
2

Кухар. Офіціант. Бармен

1, 5 року

Підвищення кваліфікації, перепідготовка та інше

№ П.П. Назва професій Тривалiсть Вартість Вид професійної підготовки
1 Фрезерувальник 1 рік грн за рік Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців
2 Токар 1 рік грн за рік навчання Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців
3 Кравець 1 рік грн за рік навчання Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців
4 Кондитер 1 рік грн за рік навчання Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців
5 Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів 1 рік грн за рік навчання Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців
6 Електрогазозварник 1 рік 3 000 грн за рік Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців

Прийом громадян до державного навчального закладу «Славутський професійний ліцей» здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем: кваліфікований робітник.

Професії

Код ДК

7212

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Рихтувальник кузовів. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машина

Під час навчання учні вивчають:

 • конструкцію і  призначення складових одиниць кузовів;
 • правила складання кузовів, способи  і прийоми ремонту деталей, складових одиниць, кузова;
 • технологію і методи рихтування деталей облицювання і складових одиниць кузовів легкових, вантажних автомобілів та автобусів;
 • способи виявлення і виправлення дефектів;
 • конструкцію інструменту для рихтування, випрямляння, гнуття, витягування;
 • вимірювання точними приладами,сумарні допуски форми і розташування поверхонь,допуски кутів і конусів
 • принципи роботи нагрівальних приладів, газових пальників і правила їхнього регулювання в процесі роботи; способи лудіння деталей і складових одиниць кузовів;
 • марки, властивості рихтувальних паст, припоїв, пластмас;
 • способи відновлювального ремонту

 

 • працювати на приладах для витягування кузовів;
 • рихтувати для подальшого фарбування деталі облицювання і складові одиниці кузовів вантажних автомобілів, автобусів, легкових кузовів, окрім легкових автомобілів й автобусів вищого класу, за допомогою інструменту для виправлення із застосуванням олов’яно-свинцевих припоїв, мастик, паст, поліефірних і епоксидних шпаклівок;
 • здійснювати підготовку поверхонь зварних місць кузова для лудіння; виконувати лудіння й оплавлення деталей і складових одиниць кузовів; обробляти  прорізи дверей, навішувати і припасовувати  двері за прорізами автомобілів;
 • вирівнювати поясну лінію кузовів автомобілів;
 • виявляти дефекти на поверхнях деталей і складових одиниць кузовів;
 • виконувати відновлювальний ремонт деталей і складових одиниць кузовів автомобілів з їхнім рихтуванням

Код ДК

585

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Штукатур.Монтажник гіпсокартонних конструкцій.

 Монтажник гіпсокартонних конструкцій – це спеціаліст по гіпсокартонних конструкціях, від якого залежить естетичний вигляд інтер’єру. Здебільшого – це стелі (євро) із різними підвісними площинами, об’ємами, кольорами.

В процесі навчання монтажник гіпсокартоних конструкцій вивчає:

– основні види матеріалів та виробів для улаштування гіпсокартонних конструкцій;

– збірні елементи дерев’яного та металевого каркасів, кріпильні деталі, ізоляційні вироби, їх властивості;

– типи гіпсокартонних листів та їх ознаки;

– найменування, призначення ручних та механізованих інструментів і пристроїв, правила роботи з ними;

– правила безпеки праці під час роботи на висоті, пожежної безпеки під час роботи з електро– і пневмоінструментом.

Під час виробничого навчання учні навчаються: зводити міжкімнатні перегородки, обшивати готові стіни (утеплення, облагороджування); монтувати підвісні стелі (прості і багаторівневі); робити арки і різні криволінійні конструкції, інсталяційні стіни (для маскування інженерно-технічних комунікацій).

Штукатур є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Висококваліфікований штукатур за своїм рівнем майстерності наближається до художника. Результати роботи штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю.

Впродовж навчання вивчає як виготовляти розчин з сухих готових матеріалів і сумішей; накладати розчин на поверхню, що підлягає штукатурці; вирівнювати поверхні; опоряджувати колони, балки, фасади.

Код ДК

5122. 7412

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кухар. Кондитер

Професія кухаря — дуже творча та цікава для тих, хто любить частувати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки.

Кухар не просто смачно готує, а й  розробляє карти зі стравами, меню в ресторанах чи кафе, а якщо це шеф-повар, то ще й слідкує за усією командою та керує процесами на кухні. Також кухар відповідає за миття та підготовку продуктів, чистоту на кухні та дотримування санітарних норм, сервірування страв, відгуки клієнтів. https://fb.watch/jQ92qKN7Ga/

Код ДК

7212

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

денна

Електрогазозварник

Електрогазозварник з’єднує (зварює) елементи металоконструкцій, трубопроводи, деталі машин і механізмів за допомогою зварювального апарату. Збирає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їхнє транспортування в межах робочого місця, налагоджує зварювальне устаткування, встановлює необхідний режим зварки, здійснює зоровий контроль швів. Запобігає виникненню напруги і деформацій у виробі. https://fb.watch/jQ8UsCt1OA/

Основним знаряддям роботи електрозварника ручної зварки є електрод. Для зварювання тонкого металу, кольорових металів, їхніх сплавів і чавуну використовується газовий пальник, в якому відбувається змішування горючого газу з киснем і утворення полум’я. Газозварник, окрім зварювання, виконує роботи з нарізання деталей різної довжини і за різними контурами, здійснює наплавлення, паяння і підігрівання металу.

 

Код ДК

5122. 5123

Термін навчання

1, 5 року

Форма навчання

денна

Кухар. Офіціант. Бармен

Офіціант – творча професія сфери ресторанного сервісу. Щоб забезпечити високий рівень обслуговування в сучасних ресторанах та кафе офіціант повинен володіти різними видами обслуговування споживачів та сервіровки столів. Офіціант працюють в ресторанах, кафе та барах, обслуговують різноманітні урочистості за замовленнями підприємств, організацій, окремих споживачів.

Знає та застосовує у діяльності:

 • асортимент, рецептури, технологію виготовляння страв і напоїв;
 • кулінарну характеристику страв і напоїв;
 • правила і технічні прийоми обслуговування споживачів;
 • форми складання серветок; правила оформлення столу квітами;
 • види меню, порядок запису страв і напоїв в меню;
 • правила і порядок подавання страв і напоїв, вимоги до їх оформлення і температури, відповідність асортименту винно-горілчаних виробів характеру страв;
 • порядок оформлення рахунків та форми розрахунку із споживачами, в тому числі за кредитними картками;
 • види і призначення посуду, приборів, столової білизни, способи їх зберігання;
 • правила експлуатації відповідних видів технологічного обладнання, виробничого інвентарю, інструменту, ваговимірювальних приладів, їх призначення та використання в технологічному процесі;
 • санітарні правила для підприємств громадського харчування;
 • правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;
 • принципи професійної етики;
 • правила і норми охорони праці, протипожежного захисту, виробничої санітарії та особистої гігієни.

 

 

Код ДК

8211

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Токар. Фрезерувальник

Текст або фото – Опис

текст

Код ДК

7433

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кравець

Кравець – це творча професія, що має попит на ринку праці.

 Кравець – це фахівець, який займається пошиттям одягу для різних категорій населення. В його обов’язки входить нарізка і з’єднання воєдино певних компонентів з тканини. Додатково, він підбирає тканину відповідно до призначення або побажанням клієнта, знімає мірки і допрацьовує річ в процесі виготовлення. Також кравець обметує край і петлі речі, пришиває фурнітуру, оформляє застібки, рукава і низ вироби. Робочим інструментарієм кравця здавна є голка, нитки і ножиці та швейна машинка. Важливі якості: терплячість; вміння концентруватися; відповідальність; наявність художнього смаку; акуратність; стресостійкість; зосередженість; тактовність; відмінний зір; комунікабельність; добре розвинена дрібна моторика.

Навички і знання: Кравець повинен знати сучасні напрямки моди, особливості художнього оформлення, а також – володіти технологією конструювання та розкрою.

Робота неможлива без уміння правильно використовувати професійний інструментарій. При цьому фахівцеві необхідно вміти розрізняти конструкцію і деталі крою при пошитті, ремонті або оновленні виробів; сточувати деталі, проводити волого – теплову обробку, акуратно підрізати неточності.

Код ДК

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – це кваліфікований фахівець, який здійснює всі види ремонту та обслуговування автомобільного транспорту.

Професія слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів – одна з найпопулярніших серед чоловічих професій. У наш час, коли створюють все нові і нові марки автомобілів, кількість їх невпинно зростає. Інколи виникають проблеми у механізмах. І тут на допомогу приходить слюсар з ремонту автомобілів, який здійснює ремонт вантажних, легкових автомобілів, автобусів.
Навички: Знімає, ремонтує і регулює агрегати і вузли автомобілів, автобусів. Замінює окремі деталі, елементи електропроводки. У процесі ремонту виконує різноманітні слюсарні роботи. Проводить випробування агрегатів, обкатку автомобілів.

 

Рихтувальник кузовів. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машина на базі 9 класів

Код ДК

7212

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Рихтувальник кузовів. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машина

Під час навчання учні вивчають:

 • конструкцію і  призначення складових одиниць кузовів;
 • правила складання кузовів, способи  і прийоми ремонту деталей, складових одиниць, кузова;
 • технологію і методи рихтування деталей облицювання і складових одиниць кузовів легкових, вантажних автомобілів та автобусів;
 • способи виявлення і виправлення дефектів;
 • конструкцію інструменту для рихтування, випрямляння, гнуття, витягування;
 • вимірювання точними приладами,сумарні допуски форми і розташування поверхонь,допуски кутів і конусів
 • принципи роботи нагрівальних приладів, газових пальників і правила їхнього регулювання в процесі роботи; способи лудіння деталей і складових одиниць кузовів;
 • марки, властивості рихтувальних паст, припоїв, пластмас;
 • способи відновлювального ремонту

 

 • працювати на приладах для витягування кузовів;
 • рихтувати для подальшого фарбування деталі облицювання і складові одиниці кузовів вантажних автомобілів, автобусів, легкових кузовів, окрім легкових автомобілів й автобусів вищого класу, за допомогою інструменту для виправлення із застосуванням олов’яно-свинцевих припоїв, мастик, паст, поліефірних і епоксидних шпаклівок;
 • здійснювати підготовку поверхонь зварних місць кузова для лудіння; виконувати лудіння й оплавлення деталей і складових одиниць кузовів; обробляти  прорізи дверей, навішувати і припасовувати  двері за прорізами автомобілів;
 • вирівнювати поясну лінію кузовів автомобілів;
 • виявляти дефекти на поверхнях деталей і складових одиниць кузовів;
 • виконувати відновлювальний ремонт деталей і складових одиниць кузовів автомобілів з їхнім рихтуванням

Правила прийому Документи до вступу

Штукатур.Монтажник гіпсокартонних конструкцій. на базі 9 класів

Код ДК

585

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Штукатур.Монтажник гіпсокартонних конструкцій.

 Монтажник гіпсокартонних конструкцій – це спеціаліст по гіпсокартонних конструкціях, від якого залежить естетичний вигляд інтер’єру. Здебільшого – це стелі (євро) із різними підвісними площинами, об’ємами, кольорами.

В процесі навчання монтажник гіпсокартоних конструкцій вивчає:

– основні види матеріалів та виробів для улаштування гіпсокартонних конструкцій;

– збірні елементи дерев’яного та металевого каркасів, кріпильні деталі, ізоляційні вироби, їх властивості;

– типи гіпсокартонних листів та їх ознаки;

– найменування, призначення ручних та механізованих інструментів і пристроїв, правила роботи з ними;

– правила безпеки праці під час роботи на висоті, пожежної безпеки під час роботи з електро– і пневмоінструментом.

Під час виробничого навчання учні навчаються: зводити міжкімнатні перегородки, обшивати готові стіни (утеплення, облагороджування); монтувати підвісні стелі (прості і багаторівневі); робити арки і різні криволінійні конструкції, інсталяційні стіни (для маскування інженерно-технічних комунікацій).

Штукатур є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Висококваліфікований штукатур за своїм рівнем майстерності наближається до художника. Результати роботи штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю.

Впродовж навчання вивчає як виготовляти розчин з сухих готових матеріалів і сумішей; накладати розчин на поверхню, що підлягає штукатурці; вирівнювати поверхні; опоряджувати колони, балки, фасади.

Правила прийому Документи до вступу

Кухар. Кондитер на базі 9 класів

Код ДК

5122. 7412

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кухар. Кондитер

Професія кухаря — дуже творча та цікава для тих, хто любить частувати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки.

Кухар не просто смачно готує, а й  розробляє карти зі стравами, меню в ресторанах чи кафе, а якщо це шеф-повар, то ще й слідкує за усією командою та керує процесами на кухні. Також кухар відповідає за миття та підготовку продуктів, чистоту на кухні та дотримування санітарних норм, сервірування страв, відгуки клієнтів. https://fb.watch/jQ92qKN7Ga/

Правила прийому Документи до вступу

Електрогазозварник на базі 11 класів

Код ДК

7212

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

денна

Електрогазозварник

Електрогазозварник з’єднує (зварює) елементи металоконструкцій, трубопроводи, деталі машин і механізмів за допомогою зварювального апарату. Збирає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їхнє транспортування в межах робочого місця, налагоджує зварювальне устаткування, встановлює необхідний режим зварки, здійснює зоровий контроль швів. Запобігає виникненню напруги і деформацій у виробі. https://fb.watch/jQ8UsCt1OA/

Основним знаряддям роботи електрозварника ручної зварки є електрод. Для зварювання тонкого металу, кольорових металів, їхніх сплавів і чавуну використовується газовий пальник, в якому відбувається змішування горючого газу з киснем і утворення полум’я. Газозварник, окрім зварювання, виконує роботи з нарізання деталей різної довжини і за різними контурами, здійснює наплавлення, паяння і підігрівання металу.

 

Правила прийому Документи до вступу

Кухар. Офіціант. Бармен на базі 11 класів

Код ДК

5122. 5123

Термін навчання

1, 5 року

Форма навчання

денна

Кухар. Офіціант. Бармен

Офіціант – творча професія сфери ресторанного сервісу. Щоб забезпечити високий рівень обслуговування в сучасних ресторанах та кафе офіціант повинен володіти різними видами обслуговування споживачів та сервіровки столів. Офіціант працюють в ресторанах, кафе та барах, обслуговують різноманітні урочистості за замовленнями підприємств, організацій, окремих споживачів.

Знає та застосовує у діяльності:

 • асортимент, рецептури, технологію виготовляння страв і напоїв;
 • кулінарну характеристику страв і напоїв;
 • правила і технічні прийоми обслуговування споживачів;
 • форми складання серветок; правила оформлення столу квітами;
 • види меню, порядок запису страв і напоїв в меню;
 • правила і порядок подавання страв і напоїв, вимоги до їх оформлення і температури, відповідність асортименту винно-горілчаних виробів характеру страв;
 • порядок оформлення рахунків та форми розрахунку із споживачами, в тому числі за кредитними картками;
 • види і призначення посуду, приборів, столової білизни, способи їх зберігання;
 • правила експлуатації відповідних видів технологічного обладнання, виробничого інвентарю, інструменту, ваговимірювальних приладів, їх призначення та використання в технологічному процесі;
 • санітарні правила для підприємств громадського харчування;
 • правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;
 • принципи професійної етики;
 • правила і норми охорони праці, протипожежного захисту, виробничої санітарії та особистої гігієни.

 

 

Правила прийому Документи до вступу

Токар. Фрезерувальник на базі 9 класів

Код ДК

8211

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Токар. Фрезерувальник

Текст або фото – Опис

текст

Правила прийому Документи до вступу

Кравець на базі 9 класів

Код ДК

7433

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кравець

Кравець – це творча професія, що має попит на ринку праці.

 Кравець – це фахівець, який займається пошиттям одягу для різних категорій населення. В його обов’язки входить нарізка і з’єднання воєдино певних компонентів з тканини. Додатково, він підбирає тканину відповідно до призначення або побажанням клієнта, знімає мірки і допрацьовує річ в процесі виготовлення. Також кравець обметує край і петлі речі, пришиває фурнітуру, оформляє застібки, рукава і низ вироби. Робочим інструментарієм кравця здавна є голка, нитки і ножиці та швейна машинка. Важливі якості: терплячість; вміння концентруватися; відповідальність; наявність художнього смаку; акуратність; стресостійкість; зосередженість; тактовність; відмінний зір; комунікабельність; добре розвинена дрібна моторика.

Навички і знання: Кравець повинен знати сучасні напрямки моди, особливості художнього оформлення, а також – володіти технологією конструювання та розкрою.

Робота неможлива без уміння правильно використовувати професійний інструментарій. При цьому фахівцеві необхідно вміти розрізняти конструкцію і деталі крою при пошитті, ремонті або оновленні виробів; сточувати деталі, проводити волого – теплову обробку, акуратно підрізати неточності.

Правила прийому Документи до вступу

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник на базі 9 класів

Код ДК

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – це кваліфікований фахівець, який здійснює всі види ремонту та обслуговування автомобільного транспорту.

Професія слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів – одна з найпопулярніших серед чоловічих професій. У наш час, коли створюють все нові і нові марки автомобілів, кількість їх невпинно зростає. Інколи виникають проблеми у механізмах. І тут на допомогу приходить слюсар з ремонту автомобілів, який здійснює ремонт вантажних, легкових автомобілів, автобусів.
Навички: Знімає, ремонтує і регулює агрегати і вузли автомобілів, автобусів. Замінює окремі деталі, елементи електропроводки. У процесі ремонту виконує різноманітні слюсарні роботи. Проводить випробування агрегатів, обкатку автомобілів.

 

Правила прийому Документи до вступу