ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей”
запрошує на навчання за такими спеціальностями

На базі 11 класів

№ П.П. Назва професій Тривалiсть
1

Електрогазозварник

1 рік
2

Кухар. Офіціант. Бармен

1, 5 року

Підвищення кваліфікації, перепідготовка та інше

№ П.П. Назва професій Тривалiсть Вартість Вид професійної підготовки
1 Фрезерувальник 1 рік грн за рік Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців
2 Токар 1 рік грн за рік навчання Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців
3 Кравець 1 рік грн за рік навчання Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців
4 Кондитер 1 рік грн за рік навчання Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців
5 Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів 1 рік грн за рік навчання Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців
6 Електрогазозварник 1 рік 3 000 грн за рік Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців

Прийом громадян до державного навчального закладу «Славутський професійний ліцей» здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем: кваліфікований робітник.

Професії

Код ДК

7212

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Рихтувальник кузовів. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машина

Під час навчання учні вивчають:

 • конструкцію і  призначення складових одиниць кузовів;
 • правила складання кузовів, способи  і прийоми ремонту деталей, складових одиниць, кузова;
 • технологію і методи рихтування деталей облицювання і складових одиниць кузовів легкових, вантажних автомобілів та автобусів;
 • способи виявлення і виправлення дефектів;
 • конструкцію інструменту для рихтування, випрямляння, гнуття, витягування;
 • вимірювання точними приладами,сумарні допуски форми і розташування поверхонь,допуски кутів і конусів
 • принципи роботи нагрівальних приладів, газових пальників і правила їхнього регулювання в процесі роботи; способи лудіння деталей і складових одиниць кузовів;
 • марки, властивості рихтувальних паст, припоїв, пластмас;
 • способи відновлювального ремонту

 

 • працювати на приладах для витягування кузовів;
 • рихтувати для подальшого фарбування деталі облицювання і складові одиниці кузовів вантажних автомобілів, автобусів, легкових кузовів, окрім легкових автомобілів й автобусів вищого класу, за допомогою інструменту для виправлення із застосуванням олов’яно-свинцевих припоїв, мастик, паст, поліефірних і епоксидних шпаклівок;
 • здійснювати підготовку поверхонь зварних місць кузова для лудіння; виконувати лудіння й оплавлення деталей і складових одиниць кузовів; обробляти  прорізи дверей, навішувати і припасовувати  двері за прорізами автомобілів;
 • вирівнювати поясну лінію кузовів автомобілів;
 • виявляти дефекти на поверхнях деталей і складових одиниць кузовів;
 • виконувати відновлювальний ремонт деталей і складових одиниць кузовів автомобілів з їхнім рихтуванням

Код ДК

585

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Штукатур.Монтажник гіпсокартонних конструкцій.

 Монтажник гіпсокартонних конструкцій – це спеціаліст по гіпсокартонних конструкціях, від якого залежить естетичний вигляд інтер’єру. Здебільшого – це стелі (євро) із різними підвісними площинами, об’ємами, кольорами.

В процесі навчання монтажник гіпсокартоних конструкцій вивчає:

– основні види матеріалів та виробів для улаштування гіпсокартонних конструкцій;

– збірні елементи дерев’яного та металевого каркасів, кріпильні деталі, ізоляційні вироби, їх властивості;

– типи гіпсокартонних листів та їх ознаки;

– найменування, призначення ручних та механізованих інструментів і пристроїв, правила роботи з ними;

– правила безпеки праці під час роботи на висоті, пожежної безпеки під час роботи з електро– і пневмоінструментом.

Під час виробничого навчання учні навчаються: зводити міжкімнатні перегородки, обшивати готові стіни (утеплення, облагороджування); монтувати підвісні стелі (прості і багаторівневі); робити арки і різні криволінійні конструкції, інсталяційні стіни (для маскування інженерно-технічних комунікацій).

Штукатур є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Висококваліфікований штукатур за своїм рівнем майстерності наближається до художника. Результати роботи штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю.

Впродовж навчання вивчає як виготовляти розчин з сухих готових матеріалів і сумішей; накладати розчин на поверхню, що підлягає штукатурці; вирівнювати поверхні; опоряджувати колони, балки, фасади.

Код ДК

5122. 7412

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кухар. Кондитер

Професія кухаря — дуже творча та цікава для тих, хто любить частувати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки.

Кухар не просто смачно готує, а й  розробляє карти зі стравами, меню в ресторанах чи кафе, а якщо це шеф-повар, то ще й слідкує за усією командою та керує процесами на кухні. Також кухар відповідає за миття та підготовку продуктів, чистоту на кухні та дотримування санітарних норм, сервірування страв, відгуки клієнтів.

Код ДК

7212

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

денна

Електрогазозварник

Електрогазозварник з’єднує (зварює) елементи металоконструкцій, трубопроводи, деталі машин і механізмів за допомогою зварювального апарату. Збирає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їхнє транспортування в межах робочого місця, налагоджує зварювальне устаткування, встановлює необхідний режим зварки, здійснює зоровий контроль швів. Запобігає виникненню напруги і деформацій у виробі.

Основним знаряддям роботи електрозварника ручної зварки є електрод. Для зварювання тонкого металу, кольорових металів, їхніх сплавів і чавуну використовується газовий пальник, в якому відбувається змішування горючого газу з киснем і утворення полум’я. Газозварник, окрім зварювання, виконує роботи з нарізання деталей різної довжини і за різними контурами, здійснює наплавлення, паяння і підігрівання металу.

Код ДК

5122. 5123

Термін навчання

1, 5 року

Форма навчання

денна

Кухар. Офіціант. Бармен

Офіціант – творча професія сфери ресторанного сервісу. Щоб забезпечити високий рівень обслуговування в сучасних ресторанах та кафе офіціант повинен володіти різними видами обслуговування споживачів та сервіровки столів. Офіціант працюють в ресторанах, кафе та барах, обслуговують різноманітні урочистості за замовленнями підприємств, організацій, окремих споживачів.

Знає та застосовує у діяльності:

 • асортимент, рецептури, технологію виготовляння страв і напоїв;
 • кулінарну характеристику страв і напоїв;
 • правила і технічні прийоми обслуговування споживачів;
 • форми складання серветок; правила оформлення столу квітами;
 • види меню, порядок запису страв і напоїв в меню;
 • правила і порядок подавання страв і напоїв, вимоги до їх оформлення і температури, відповідність асортименту винно-горілчаних виробів характеру страв;
 • порядок оформлення рахунків та форми розрахунку із споживачами, в тому числі за кредитними картками;
 • види і призначення посуду, приборів, столової білизни, способи їх зберігання;
 • правила експлуатації відповідних видів технологічного обладнання, виробничого інвентарю, інструменту, ваговимірювальних приладів, їх призначення та використання в технологічному процесі;
 • санітарні правила для підприємств громадського харчування;
 • правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;
 • принципи професійної етики;
 • правила і норми охорони праці, протипожежного захисту, виробничої санітарії та особистої гігієни.

 

 

Код ДК

8211

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Токар. Фрезерувальник

Текст або фото – Опис

текст

Код ДК

7433

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кравець

Кравець – це творча професія, що має попит на ринку праці.

 Кравець – це фахівець, який займається пошиттям одягу для різних категорій населення. В його обов’язки входить нарізка і з’єднання воєдино певних компонентів з тканини. Додатково, він підбирає тканину відповідно до призначення або побажанням клієнта, знімає мірки і допрацьовує річ в процесі виготовлення. Також кравець обметує край і петлі речі, пришиває фурнітуру, оформляє застібки, рукава і низ вироби. Робочим інструментарієм кравця здавна є голка, нитки і ножиці та швейна машинка. Важливі якості: терплячість; вміння концентруватися; відповідальність; наявність художнього смаку; акуратність; стресостійкість; зосередженість; тактовність; відмінний зір; комунікабельність; добре розвинена дрібна моторика.

Навички і знання: Кравець повинен знати сучасні напрямки моди, особливості художнього оформлення, а також – володіти технологією конструювання та розкрою.

Робота неможлива без уміння правильно використовувати професійний інструментарій. При цьому фахівцеві необхідно вміти розрізняти конструкцію і деталі крою при пошитті, ремонті або оновленні виробів; сточувати деталі, проводити волого – теплову обробку, акуратно підрізати неточності.

Код ДК

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – це кваліфікований фахівець, який здійснює всі види ремонту та обслуговування автомобільного транспорту.

Професія слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів – одна з найпопулярніших серед чоловічих професій. У наш час, коли створюють все нові і нові марки автомобілів, кількість їх невпинно зростає. Інколи виникають проблеми у механізмах. І тут на допомогу приходить слюсар з ремонту автомобілів, який здійснює ремонт вантажних, легкових автомобілів, автобусів.
Навички: Знімає, ремонтує і регулює агрегати і вузли автомобілів, автобусів. Замінює окремі деталі, елементи електропроводки. У процесі ремонту виконує різноманітні слюсарні роботи. Проводить випробування агрегатів, обкатку автомобілів.

 

Рихтувальник кузовів. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машина на базі 9 класів

Код ДК

7212

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Рихтувальник кузовів. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машина

Під час навчання учні вивчають:

 • конструкцію і  призначення складових одиниць кузовів;
 • правила складання кузовів, способи  і прийоми ремонту деталей, складових одиниць, кузова;
 • технологію і методи рихтування деталей облицювання і складових одиниць кузовів легкових, вантажних автомобілів та автобусів;
 • способи виявлення і виправлення дефектів;
 • конструкцію інструменту для рихтування, випрямляння, гнуття, витягування;
 • вимірювання точними приладами,сумарні допуски форми і розташування поверхонь,допуски кутів і конусів
 • принципи роботи нагрівальних приладів, газових пальників і правила їхнього регулювання в процесі роботи; способи лудіння деталей і складових одиниць кузовів;
 • марки, властивості рихтувальних паст, припоїв, пластмас;
 • способи відновлювального ремонту

 

 • працювати на приладах для витягування кузовів;
 • рихтувати для подальшого фарбування деталі облицювання і складові одиниці кузовів вантажних автомобілів, автобусів, легкових кузовів, окрім легкових автомобілів й автобусів вищого класу, за допомогою інструменту для виправлення із застосуванням олов’яно-свинцевих припоїв, мастик, паст, поліефірних і епоксидних шпаклівок;
 • здійснювати підготовку поверхонь зварних місць кузова для лудіння; виконувати лудіння й оплавлення деталей і складових одиниць кузовів; обробляти  прорізи дверей, навішувати і припасовувати  двері за прорізами автомобілів;
 • вирівнювати поясну лінію кузовів автомобілів;
 • виявляти дефекти на поверхнях деталей і складових одиниць кузовів;
 • виконувати відновлювальний ремонт деталей і складових одиниць кузовів автомобілів з їхнім рихтуванням

Правила прийому Документи до вступу

Штукатур.Монтажник гіпсокартонних конструкцій. на базі 9 класів

Код ДК

585

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Штукатур.Монтажник гіпсокартонних конструкцій.

 Монтажник гіпсокартонних конструкцій – це спеціаліст по гіпсокартонних конструкціях, від якого залежить естетичний вигляд інтер’єру. Здебільшого – це стелі (євро) із різними підвісними площинами, об’ємами, кольорами.

В процесі навчання монтажник гіпсокартоних конструкцій вивчає:

– основні види матеріалів та виробів для улаштування гіпсокартонних конструкцій;

– збірні елементи дерев’яного та металевого каркасів, кріпильні деталі, ізоляційні вироби, їх властивості;

– типи гіпсокартонних листів та їх ознаки;

– найменування, призначення ручних та механізованих інструментів і пристроїв, правила роботи з ними;

– правила безпеки праці під час роботи на висоті, пожежної безпеки під час роботи з електро– і пневмоінструментом.

Під час виробничого навчання учні навчаються: зводити міжкімнатні перегородки, обшивати готові стіни (утеплення, облагороджування); монтувати підвісні стелі (прості і багаторівневі); робити арки і різні криволінійні конструкції, інсталяційні стіни (для маскування інженерно-технічних комунікацій).

Штукатур є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Висококваліфікований штукатур за своїм рівнем майстерності наближається до художника. Результати роботи штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю.

Впродовж навчання вивчає як виготовляти розчин з сухих готових матеріалів і сумішей; накладати розчин на поверхню, що підлягає штукатурці; вирівнювати поверхні; опоряджувати колони, балки, фасади.

Правила прийому Документи до вступу

Кухар. Кондитер на базі 9 класів

Код ДК

5122. 7412

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кухар. Кондитер

Професія кухаря — дуже творча та цікава для тих, хто любить частувати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки.

Кухар не просто смачно готує, а й  розробляє карти зі стравами, меню в ресторанах чи кафе, а якщо це шеф-повар, то ще й слідкує за усією командою та керує процесами на кухні. Також кухар відповідає за миття та підготовку продуктів, чистоту на кухні та дотримування санітарних норм, сервірування страв, відгуки клієнтів.

Правила прийому Документи до вступу

Електрогазозварник на базі 11 класів

Код ДК

7212

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

денна

Електрогазозварник

Електрогазозварник з’єднує (зварює) елементи металоконструкцій, трубопроводи, деталі машин і механізмів за допомогою зварювального апарату. Збирає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їхнє транспортування в межах робочого місця, налагоджує зварювальне устаткування, встановлює необхідний режим зварки, здійснює зоровий контроль швів. Запобігає виникненню напруги і деформацій у виробі.

Основним знаряддям роботи електрозварника ручної зварки є електрод. Для зварювання тонкого металу, кольорових металів, їхніх сплавів і чавуну використовується газовий пальник, в якому відбувається змішування горючого газу з киснем і утворення полум’я. Газозварник, окрім зварювання, виконує роботи з нарізання деталей різної довжини і за різними контурами, здійснює наплавлення, паяння і підігрівання металу.

Правила прийому Документи до вступу

Кухар. Офіціант. Бармен на базі 11 класів

Код ДК

5122. 5123

Термін навчання

1, 5 року

Форма навчання

денна

Кухар. Офіціант. Бармен

Офіціант – творча професія сфери ресторанного сервісу. Щоб забезпечити високий рівень обслуговування в сучасних ресторанах та кафе офіціант повинен володіти різними видами обслуговування споживачів та сервіровки столів. Офіціант працюють в ресторанах, кафе та барах, обслуговують різноманітні урочистості за замовленнями підприємств, організацій, окремих споживачів.

Знає та застосовує у діяльності:

 • асортимент, рецептури, технологію виготовляння страв і напоїв;
 • кулінарну характеристику страв і напоїв;
 • правила і технічні прийоми обслуговування споживачів;
 • форми складання серветок; правила оформлення столу квітами;
 • види меню, порядок запису страв і напоїв в меню;
 • правила і порядок подавання страв і напоїв, вимоги до їх оформлення і температури, відповідність асортименту винно-горілчаних виробів характеру страв;
 • порядок оформлення рахунків та форми розрахунку із споживачами, в тому числі за кредитними картками;
 • види і призначення посуду, приборів, столової білизни, способи їх зберігання;
 • правила експлуатації відповідних видів технологічного обладнання, виробничого інвентарю, інструменту, ваговимірювальних приладів, їх призначення та використання в технологічному процесі;
 • санітарні правила для підприємств громадського харчування;
 • правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;
 • принципи професійної етики;
 • правила і норми охорони праці, протипожежного захисту, виробничої санітарії та особистої гігієни.

 

 

Правила прийому Документи до вступу

Токар. Фрезерувальник на базі 9 класів

Код ДК

8211

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Токар. Фрезерувальник

Текст або фото – Опис

текст

Правила прийому Документи до вступу

Кравець на базі 9 класів

Код ДК

7433

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кравець

Кравець – це творча професія, що має попит на ринку праці.

 Кравець – це фахівець, який займається пошиттям одягу для різних категорій населення. В його обов’язки входить нарізка і з’єднання воєдино певних компонентів з тканини. Додатково, він підбирає тканину відповідно до призначення або побажанням клієнта, знімає мірки і допрацьовує річ в процесі виготовлення. Також кравець обметує край і петлі речі, пришиває фурнітуру, оформляє застібки, рукава і низ вироби. Робочим інструментарієм кравця здавна є голка, нитки і ножиці та швейна машинка. Важливі якості: терплячість; вміння концентруватися; відповідальність; наявність художнього смаку; акуратність; стресостійкість; зосередженість; тактовність; відмінний зір; комунікабельність; добре розвинена дрібна моторика.

Навички і знання: Кравець повинен знати сучасні напрямки моди, особливості художнього оформлення, а також – володіти технологією конструювання та розкрою.

Робота неможлива без уміння правильно використовувати професійний інструментарій. При цьому фахівцеві необхідно вміти розрізняти конструкцію і деталі крою при пошитті, ремонті або оновленні виробів; сточувати деталі, проводити волого – теплову обробку, акуратно підрізати неточності.

Правила прийому Документи до вступу

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник на базі 9 класів

Код ДК

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – це кваліфікований фахівець, який здійснює всі види ремонту та обслуговування автомобільного транспорту.

Професія слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів – одна з найпопулярніших серед чоловічих професій. У наш час, коли створюють все нові і нові марки автомобілів, кількість їх невпинно зростає. Інколи виникають проблеми у механізмах. І тут на допомогу приходить слюсар з ремонту автомобілів, який здійснює ремонт вантажних, легкових автомобілів, автобусів.
Навички: Знімає, ремонтує і регулює агрегати і вузли автомобілів, автобусів. Замінює окремі деталі, елементи електропроводки. У процесі ремонту виконує різноманітні слюсарні роботи. Проводить випробування агрегатів, обкатку автомобілів.

 

Правила прийому Документи до вступу