Стоп булінгу та насиллю!

26 вересня, в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, соціальним педагогом Сніжаною Дідушок проведено заняття з елементами тренінгу “Булінг – все, що потрібно знати”, метою якого було з’ясувати причини поведінки учасників булінгу, зрозуміти почуття жертви, знайти шляхи допомоги постраждалим та сформувати навички відповідальної й безпечної поведінки. Разом ми знайдемо шляхи допомоги та спробуємо убезпечити себе, щоб не зіграти одну з ролей у булінгу.
До Міжнародного дня протидії булінгу, який відзначається 4 травня 2023 року, психологічною службою ліцею проведено тренінг
“Зупинимо булінг разом”. Зважаючи на серйозність цієї проблеми, дуже важливо про неї говорити, привертаючи якомога більше уваги. Під час тренінгу проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо основних проявів та наслідків булінгу. Поговорили і про кібербулінг.
Будь-які прояви булінгу не повинні залишитись непоміченими. Учнівська молодь має знати, як діяти або до кого звернутися, якщо вони стали учасниками чи свідками булінгу, а саме ми, дорослі, маємо подбати про створення безпечного і комфортного середовища для кожної дитини.

https://www.msp.gov.ua/news/21305.html 

Перелік діагностичних методик щодо виявлення та протидії домашньому насильству відносно дітей

Соціологічна анкета по виявленню домашнього насильства 

Посібник Протидія та запобігання проявам насильства

Домашнє насильство (портал МВС)

 

З метою запобігання насильства та жорстокості в освітньому середовищі психологічною службою проведено заняття з елементами тренінгу «Профілактика булінгу в освітньому середовищі». Здобувачі освіти розширили свої знання про види й причини виникнення булінгу, особливості впливу цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому, опрацювали способи попередження булінгу в підлітковому середовищі та розвивали навички відповідальної поведінки та конструктивного вирішення конфліктних ситуацій.

 

 

 

 

 

План протидії булінгу 2022 -2023

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

Порядок реагування на випадки булiнгу

Порядок-подання-та-розгляду-заяв-про-випадки-насильства-булiнгу

План профілактики булінгу 21-22 н.р.