Історії з життя здобувачів освіти

 

2 березня у групі №22 “Кухар. Кондитер” було дуже цікаве та творче виробниче навчання – ми опановували складну техніку нарізання овочів та фруктів, спробували свої навики в техніці Карвінгу. Робота йшла плинно, тихо , бо кожен був зосереджений на своєму шедеврі . В кінці заняття на столі розквітли квіти та цілі композиції. Діти надзвичайно творчі та старанні – молодці

Важливо усвідомити, що орієнтація на здоров’я – це не модний тренд і декларації, а усвідомлений вибір на користь кожної людини. З метою пропагування здорового способу життя, профілактики запобігання шкідливих звичок серед здобувачів освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” психологічною службою проведено заняття «Що я знаю про електронні сигарети?». Багато інформації з різних джерел учні активно порівнювали з реаліями життєвих ситуацій, будували уявні власні родини.Фраза, яка змусила багатьох присутніх задуматись над вибором способу життя, звичок – вислів лікаря і філософа Авіценни: ” Головним скарбом життя – є здоровий дух та ясний розум і щоб їх зберегти , потрібно багато знати та дбати про себе.”

27 лютого 2023 року бібліотекар освітнього закладу Галина ПАРХОМЕНКО провела виховний захід «Життєвий та творчий шлях Лесі Українки», в якому взяли участь здобувачі освіти груп №11 та № 13. Мета заходу: виховання любові до українського поетичного слова, формування національної свідомості, творчої особистості, знайомство з життєвим та творчим шляхом Л. Українки, розкриття жанрового й тематичного розмаїття творчості поетеси, виховання любові до поезії. Обговорювали тернистий творчий шлях Лесі Українки, її силу волі та непереборне бажання жити і працювати задля українського народу, його свободи, його сили і розквіту. Поезія Лесі Українки, її натхненне слово-зброя запалало великим вогнем правди, героїзму свободи та так яскраво, так пломенисто, що «того великого вогню і смерть не погасила»!

Напередодні Дня Святого Миколая директорка ліцею Надія НІЖНІК разом з учнівським самоврядуванням ліцею привітали здобувачів освіти пільгових категорій (дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування і з малозабезпечених сімей) з прийдешніми святами та подарували смачні подаруночки. Мирних свят! Слава Україні! Героям України Слава! 🇺🇦

🇺🇦 Вітаємо здобувачку освіти з професії “Кравець” Каріну РИБАЧУК за здобуття ІІ призового місця в чемпіонаті Одеської області з боротьби Самбо. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!🇺🇦

У рамках волонтерської діяльності здобувачі освіти на чолі з майстром виробничого навчання Богданом МИРОНЮКОМ виготовляють буржуйки для військових. Ось і сьогодні чергова відправлена за місцем призначення.Продовжуємо зварювати і виготовляти буржуйки для воїнів ЗСУ, що зараз несуть нелегку службу на захист України, для тих, хто кожен день чує свист куль і снарядів, захищає нас, даруючи мирне небо над головою.ПІДТРИМУЄМО ЗСУ!

13 листопада відзначається Всесвітній день доброти. Психологічна служба ліцею нагадує здобувачам освіти про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті. Символом свята є відкрите серце. Марк Твен говорив: «Доброта — це те, що може побачити сліпий і почути глухий». Здобувачі освіти  ліцею  долучились до добрих справ. Від щирого серця кожен дарував доброту..

Юні кухарі вже стали відомими

Учні групи №12 спеціальності “Кухар. Кондитер” під керівництвом майстра Жуковської А.П. , на виробничому навчанні показали свої практичні навички приготування не просто смачних, а й оригінальних страв, і навіть потрапили у місцеву газету!

У закладі був проведений семінар на тему “Як не потрапити у трудове рабство” Під час семінару здобувачі освіти ознайомилися з основними аспектами працевлаштування, розглянули небезпечні моменти під час влаштування на роботу. На завершення зустрічі   у ігровому фоматі здобувачі освіти закріпили отриману інформацію.

Кожній людині протягом дня представляється не менше десяти можливостей змінити своє життя. Успіх приходить до того, хто вміє їх використовувати. Андре Моруа