Історії з життя здобувачів освіти

 

13 листопада відзначається Всесвітній день доброти. Психологічна служба ліцею нагадує здобувачам освіти про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті. Символом свята є відкрите серце. Марк Твен говорив: «Доброта — це те, що може побачити сліпий і почути глухий». Здобувачі освіти  ліцею  долучились до добрих справ. Від щирого серця кожен дарував доброту..

Юні кухарі вже стали відомими

Учні групи №12 спеціальності “Кухар. Кондитер” під керівництвом майстра Жуковської А.П. , на виробничому навчанні показали свої практичні навички приготування не просто смачних, а й оригінальних страв, і навіть потрапили у місцеву газету!

У закладі був проведений семінар на тему “Як не потрапити у трудове рабство” Під час семінару здобувачі освіти ознайомилися з основними аспектами працевлаштування, розглянули небезпечні моменти під час влаштування на роботу. На завершення зустрічі   у ігровому фоматі здобувачі освіти закріпили отриману інформацію.

Кожній людині протягом дня представляється не менше десяти можливостей змінити своє життя. Успіх приходить до того, хто вміє їх використовувати. Андре Моруа