Гуртки

Вітаємо з почесним ІІІ місцем в обласному конкурсі естрадної пісні здобувачів освіти : Іванну ПУЦ, професія “Кухар.Офіціант” та Олексія КАЛЬЧУНА. Бажаємо завжди залишатися переможцями за життя, бажаємо ніколи в собі не сумніватися, постійно прагнути до перемог і високих нагород!!!
   В бібліотечній виставці представлено книги з великою кількістю рецептів і кожен має можливість обрати собі за своїм смаком.
Смачної, рум’яної, запашної паски. Світлого та мирного Великодня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Незважаючи на дистанційне навчання гурткова робота в ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” набирає обертів. Здобувачі освіти під супроводом класних керівників виготовили чудові вироби до Дня Святого Валентина. В освітньому закладі панує атмосфера затишку та комфорту. Зі святом усіх, нехай любов панує в світі!

Гурткова робота нерозривно зв’язана з навчально-виховним процесом, що здійснюється на уроках і ґрунтується на знаннях і навичках, набутих учнями на заняттях. Характерною особистістю гурткової роботи є те, що вона не регламентується обов’язковими програмами, а це надає їй гнучкості і дозволяє краще враховувати прагнення кожної дитини.