Гуртожиток та їдальня

Вихованці гуртожитку підготували вітальні листівки для наших Захисників України.
Віримо, що Україна ПЕРЕМОЖЕ!

 

 

 

 

Дозвілля наших вихованців гуртожитку проходить за переглядом кіносеансу на тему: “Дружба понад усе”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою вшанування мужності та героїзму Захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.Сьогодні вихованці гуртожитку відсвяткували День захисника України та водночас  день Українського козацтва.
Були проведені змагання для наших майбутніх Захисників,цікаві виступи та сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. Звучали гарні українські пісні, вірші про Нашу незламну Україну, для підняття настрою розповідали студенти гуморески.
Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні, тому віримо ПЕРЕМОГА За Нами!!!

 

Нині найголовніше – це безпека. Тому вихователь  Миронюк Олена провела годину спілкування зі здобувачами освіти,

нагадавши правила безпеки у побуті, під час поїздок додому і на навчання.

 

 

 

 

 

План вихователя 2022-2023

Паспорт гуртожитку

23 грудня 2021 року відбувся огляд – конкурс на кращу кімнату в гуртожитку. Основні завдання огляду-конкурсу: поліпшення житлово – побутових умов кімнат гуртожитку, поліпшення стану збереження державного майна, створення безпечних умов проживання, навчання і дозвілля здобувачів освіти. Найкраща кімната обиралась за наступними критеріями: санітарний стан, художньо- естетичне оформлення, стан збереження майна, дотримання правил внутрішнього розпорядку мешканцями. Умовами конкурсу передбачено визначення двох кімнат переможців, одна серед дівчат, інша серед хлопців. За результатами проведення конкурсною комісією огляду визначені переможцями кімната 222 та 334. Варто відзначити, що кімнати- затишні, комфортні, естетично оформлені. Окремі з них вражали творчістю та креативним підходом проживаючих до облаштування кімнат. Здобувачі освіти вкотре довели, що порядок і комфорт кімнат – це запорука душевної гармонії, гарного самопочуття, дружньої обстановки та позитивного настрою. Переможці нагороджені дипломами та солодкими подарунками.