Центр карєри

Вибір майбутньої професії є важливим крокому у житті кожної людини.  Тому 15 березня 2023 року у прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини» відбувся Всеукраїнський урок з профорієнтації за участі провідних українських роботодавців і кар’єрних радників для учнів 7-11 класів, наші здобувачі освіти приєдналися до даного заходу, та розмістили матеріал на запропонованому онлайн-ресурсі  . Всеукраїнський урок з профорієнтації є щорічним заходом, який реалізується в межах Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії».

В рамках тісної співпраці з Славутським управлінням Шепетівської філії ХОЦЗ представником Ольга Гоцюк сьогодні в освітньому закладі проведено профорієнтаційну зустріч “Формування кар’єрних орієнтацій молоді”.
У ході зустрічі обговорено поняття кар’єри, її типи, фактори та перепони, що впливають на побудову кар’єрного плану, актуалізовано уявлення про себе, як професіонала своєї справи, виявлено приховані особистісні риси та властивості. Фахівець в непересічній формі продемонструвала учасникам те, які бар’єри можуть існувати перед молодими людьми у працевлаштуванні після закінчення закладу професійної освіти за допомогою вправи “Мої можливості”. Обговорено також особливості побудови професійних планів за допомогою технології SMART, визначено, які кар’єрні орієнтації притаманні для молодих осіб вже зараз.
  
Центр професійної кар’єри відзначає День якісної роботи!!!
Або День дій з працевлаштування, який був створений з метою спонукати тих, хто бажає працювати, мислити нестандартно і зосередитися на отриманні роботи, яка не тільки відповідає їх амбіціям, але дозволяє розумно оплачувати рахунки. Цей день проводять у перший понеділок листопада. Саме тому 07 листопада 2022 року відбулося засідання з елементами тренінгу на базі Центру професійної кар’єри ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» (організатор – практичний психолог – Сніжана ДІДУШОК). Уолт Дісней одного разу сказав: «Якщо ви можете МРІЯТИ, ви можете це ЗРОБИТИ». Даний захід надав чудову можливість вивчити ринок праці та своєрідний поштовх у майбутньому зробити кар’єру своєї мрії

 

 

 

 

 

Положення про Центр професійної карєри

Наказ про створення центру професійної карєри

План Центру професійної карєри

Про профорієнтаційну роботу в 2022 році 

План профорієнтаційної роботи в 2022-2023 н.р.