Учнівське самоврядування

 

 

 

 

З метою популяризації та формування інтересів щодо вибору робітничих професій серед учнівської молоді, учнівське самоврядування презентувало перспективні професії, https://www.facebook.com/100023998208052/videos/773098034531134 які можна здобути в ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей”.Запрошуємо на навчання випускників 9-х та 11-х класів.Будь в тренді – вступай до ДПТНЗСлавутський професійний ліцей”

26 квітня 1986 року сталася безпрецедентна за масштабами та наслідками техногенна катастрофа ХХ століття – аварія на Чорнобильській АЕС.Про цю трагічну дату здобувачі освіти згадали під час уроку – реквієму «Чорнобиль: гіркий спомин і вічний біль», присвяченому 37-м роковинамЧорнобильського лиха . Із болем у серці ми вкотре згадуємо тих, хто, приборкуючи ядерну стихію , пожертвував собою заради порятунку мільйонів людей, захистив життя майбутніх поколінь. На знак глибокої поваги учнівське самоврядування вшанувало пам’ять тих ліквідаторів, кого, на жаль, сьогодні вже немає поруч з нами хвилиною мовчання та покладанням квітів біля Пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.Після аварії минають роки за роками. Та біль не вщухне, тривога не полишить людей, яких об’єднала скорбота Чорнобильської трагедії, що не має минулого часу.

Хорошою традицією стало проведення кожного року навесні прибирання та озелення території ліцею. Адже поліпшення стану навколишнього середовища та розуміння необхідності розсудливого ставлення до користування природними ресурсами – це обов’язок кожного громадянина України. Природа – наш дім. Тож це є своєрідною шаною природі за її багатство та велич. Ми маємо чудову можливість зробити свій внесок у чистоту нашого довкілля, власноруч створити красу навколо себе під час проведення весняного благоустрою, озеленення.

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Ще з глибини сивих віків чоловіки несуть у своєму серці шану і глибоку повагу до жінки – хранительки домашнього вогнища, родинного тепла, затишку і достатку. І тому не випадково в образі жінки уособлено берегиню духовності та історичної пам’яті нації, джерело її мудрості.Сьогодні в освітньому закладі звучали чарівні слова вітаннь від учнівського самоврядування. Щирі слова, чудові пісні та конкурси підкорили серця працівниць ліцею. Як завжди вітання здобувачів освіти були неймовірно ніжними і теплими. Ми пишаємося Вами!

Сьогодні колектив ліцею приймав вітання зі світлим святом Святого Миколая від учнівського самоврядування.День Святого Миколая – це казкове незабутнє свято, як для дітей, так і для дорослих. Це час дива, коли дарують подарунки та здійснюються мрії. В кожного з нас свої мрії, надії та сподівання. Але наразі у всіх є одне спільне бажання – це ПЕРЕМОГА І МИР У НАШІЙ КРАЇНІ!  РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Сьогодні у здобувачів освіти була можливість спробувати себе у ролі викладача, психолога  чи майстра виробничого навчання.  Адже у закладі склалася хороша  традиція, що напередодні Дня вчителя, здобувачі освіти ведуть заняття замість викладачів. Цей рік теж не став винятком. Маса позитивних емоцій і вражень після проведених занять

Розпочався новий навчальний рік. У ліцеї відбулося ряд подій, і одна з них – це  вибори Лідера учнівського самоврядування. Три здобувачі освіти виявили бажання спробувати свої сили:  Бардаков Максим, Крилова Дана та Мельник Артур.  Агітаційна кампанія тривала протягом тижня, кандидати презентували свої передвиборчі програми, знайомлячись з якими, здобувачі освіти мали можливість обрати того, який найбільше охопив інтереси кожного. Із значним розривом перемогу отримав здобувач освіти  Мельник Артур  групи №21 спеціальності “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник”. Наші вітання.  

Акція “Зігрій солдата”

Продовжуючи добру традицію вітати наших воїнів напередодні Різдвяних свят, здобувачі освіти Славутського професійного ліцею передали “теплі” та “солодкі” подарунки бійцям, що захищають кордони України на Сході. Нехай тепло наших сподівань, щирі побажання та віра у мирне, світле майбутнє зігріє кожне серце нашого захисника.

 

 

 

 

 

 

Підтримуючи традиції нашого народу, волонтерського руху, учнівське самоврядування Славутського професійного ліцею організували акцію “Миколай про тебе пам’ятає”.

Солодкі сюрпризи від Святого Миколая отримали усі учасники освітнього процесу. Дякуємо за особливу святкову атмосферу добро, позитивні емоції та радість!!!

 

 

 

Спілка ініціативної молоді