Міжнародна співпраця

Співпраця з колегами з Естонії – це неоціненний досвід, який напрочуд важливий для ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» на шляху реформування профтехосвіти в Україні.

Тому, дуже важливою ланкою освітньої діяльності ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» стала співпраця із Вана-Вігалаською школою техніки та обслуговування (Естонія) в рамках Україно-Естонського проекту «Надання досвіду Естонії для підтримки реформ професійної освіти в Україні».

З 18 по 26 травня 2019 року у складі управлінців, керівників та педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської, Рівненської, Хмельницької областей був здійснений робочий візит директора ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» Ніжнік Надії Олександрівни в Естонію.

Впродовж  даного візиту відбулося знайомство з досвідом роботи  чотирьох професійних шкіл – Талліннською будівельною школою,   Талліннською школою обслуговування, Гагзбурським центром професійної освіти. Директор нашого закладу проходила стажування у професійній школі міста Вана-Вігала, де мала змогу вивчати нові підходи до управління закладами освіти, елементи впровадження сучасних методів навчання, методику розробки освітніх програм на модульно-компетентнісній основі та плану перспективного розвитку освітнього закладу

міжнародний досвід

Посилання на інші сторінки