Початок міжнародної акції “16 днів проти насильства”

25 листопада у світі відзначають «День Білої Стрічки», який відкриває міжнародну акцію «16 днів проти насильства». У Славутському професійному ліцеї пройшла акція “Біла стрічка як символ протидії насильству над жінками”. Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки. Щороку близько 10000 жінок в Україні гине від домашнього насильства. Жінки у всьому світі потерпають від домашнього насильства більше, ніж від пограбувань та в автомобільних катастрофах, разом узятих. Ми маємо визнати, що проблема насилля в Україні все ще існує, за даними дослідження, кожна друга жінка в Україні потерпає від насильства в сім’ї, 30% з них стали жертвами у віці до 18 років. Існують і програми ЮНЕСКО, які спрямовані на боротьбу з наявною в суспільстві гендерною нерівністю, оскільки сама вона є основною перешкодою для викорінення сексуального та гендерного насильства.

Учні ліцею долучилися до даної акції

1 грудня 2021 року відбувся виховний захід з нагоди відзначення Дня боротьби зі СНІДом, на знак підтримки усіх тих, кому щодня доводиться боротися з цією недугою.

Сьогодення вимагає особливої уваги до проблеми ВІЛ/СНІД усього суспільства. Адже разом спільними зусиллями ми здатні вплинути на загрозу епідемії в Україні.


2 грудня 2021 року провідний фахівець ЦЗ Ольга Гоцюк провела семінар – тренінг “Що я знаю про трудове рабство” для здобувачів освіти нашого закладу до Міжнароднього дня боротьби за скасування рабства. Саме 2 грудня 1949 року було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x