ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

У кожного випускника школи постає вибір: яку ж професію обрати? Добре, якщо дитина визначилася, а що робити коли ні? Тому, для ознайомлення з особливостями деяких професій, 27 травня на базі ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” був організований квест “У світі професій”, під час проходження якого здобувачі освіти нашого міста мали змогу поринути у світ професій. Учасники пробували шити, штукатурити, готувати закуску та десерт, вирізати з металу, поспілкувалися з практичним психологом… Мали змогу спілкуватися з однолітками, викладачами та майстрами, ознайомитися з виробами наших здобувачів освіти та просто цікаво і пізнавально провести час. По завершеню квесту, учасники оформили “дерево професій” та мали смачний перекус, який приготувала кожна команда власноруч.

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x