Засідання атестаційної комісії

29 березня 2022 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» у режимі онлайн.

Члени атестаційної комісії, під керівництвом голови, директора ліцею Ніжнік Н.О., розглянули атестаційні портфоліо та атестаційні листи чотирьох педагогічних працівників закладу, заслухали творчі звіти педагогів та постановили:

1. Лисюк Валентина Володимирівна, відповідає займаній посаді – викладач математики та фізики. За результатами атестації порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня щодо підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист».

2. Свінціцький Олександр Броніславович відповідає займаній посаді – майстер виробничого навчання. За результатами атестації порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня щодо встановлення 14 тарифного розряду.

3. Ніжнік Марина Вікторівна, відповідає займаній посаді – викладач професійно-теоретичної підготовки. За результатами атестації присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

4. Цирканюк Світлана Олександрівна, відповідає займаній посаді – викладач професійно-теоретичної підготовки. За результатами атестації присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Профорієнтаційна робота в школах – це стратегічний підхід до привертання та інформування майбутніх абітурієнтів. Основна мета цих ініціатив – надати учням об’єктивну інформацію про можливості, які пропонує ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” 21.02.2024 р. викладачі Надія Сігнаєвська та Наталія Тимчук провели профорієнтаційний захід в Славутський гімназії 1. Учні із задоволенням та увагою прослухали надану інформацію, яка […]

Сьогодні, 21 лютого, ми вітаємо один одного з Міжнародним Днем рідної мови, маючи на меті віддати їй шану, зберегти єдність та міцність українського народу. Щиро бажаємо любити свою країну, пишатися та берегти рідну мову! Наша мова- наша сила! Щастя, добра та мирного неба! Відео

“Відповідно до навчального плану у групі 17, Кухар. Офіціант відбулися перевірні роботи з опанування компетентностей Кухар 4 розряду. Здобувачі освіти показали достатній і високий рівні виконання запропонованих завдань, вміння правильно презентувати та вдало розповідати про страву та готові до виробничої практики. Успіхів!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x