Засідання атестаційної комісії

29 березня 2022 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» у режимі онлайн.

Члени атестаційної комісії, під керівництвом голови, директора ліцею Ніжнік Н.О., розглянули атестаційні портфоліо та атестаційні листи чотирьох педагогічних працівників закладу, заслухали творчі звіти педагогів та постановили:

1. Лисюк Валентина Володимирівна, відповідає займаній посаді – викладач математики та фізики. За результатами атестації порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня щодо підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист».

2. Свінціцький Олександр Броніславович відповідає займаній посаді – майстер виробничого навчання. За результатами атестації порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня щодо встановлення 14 тарифного розряду.

3. Ніжнік Марина Вікторівна, відповідає займаній посаді – викладач професійно-теоретичної підготовки. За результатами атестації присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

4. Цирканюк Світлана Олександрівна, відповідає займаній посаді – викладач професійно-теоретичної підготовки. За результатами атестації присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x