Засідання педагогічної ради

Відповідно до навчального плану ліцею та плану роботи педагогічної ради ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» 4 листопада 2022 року відбулося засідання педагогічної ради: «Система роботи з формування позитивної мотивації навчальної діяльності здобувачів освіти». Розглядалися наступні питання: 1. «Організація роботи щодо впровадження електронного документообігу закладу освіти» (методист ліцею, ГОЛУБ Т.О.).2. «Про підвищення кваліфікації педагогічними працівниками ліцею» (методист ліцею, ГОЛУБ Т.О.)3. «Моніторинг рівня базових знань учнів І курсу. Організація коригувального навчання» (заступник директора з НВР, ЗУБАРЕЦЬ О.П.)4. «Аналіз стану адаптації першокурсників до навчання в ліцеї» (практичний психолог, ДІДУШОК С.В.)5. «Мотивація ведення здорового способу життя» (викладач фізичної культури, ГАВРИЛОВА Д.В.)6. «Про стан і завдання педагогічних працівників з охорони здоров’я та техніки безпеки учасників освітнього процесу» (інженер з ОП, КРИВОМАЗ Ю.Ю.)7. «Про розгляд правил прийому на 2023 рік» (заступник директора з НВихР, БОНДАРЧУК М.П.)

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x