Засідання педагогічної ради

26 березня 2024 року відбулося чергове засідання педагогічної ради ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей». Відповідно до порядку денного були обговорені питання: «Розгляд та схвалення Стратегії розвитку ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» на 2024-2029 рр.» (доповідач – Надія НІЖНІК), «Можливості розвитку міжнародної співпраці через участь закладу освіти в програмі Еразмус+ » (доповідач – Тетяна ГОЛУБ), «Діяльність Центру кар’єрного розвитку» (доповідач – Марина БОНДАРЧУК), «Якісно організована профорієнтаційна робота – запорука виконання регіонального замовлення» (доповідач – Марина БОНДАРЧУК), «Про стан підготовки і проведення Державної підсумкової і кваліфікаційної атестації учнів» (доповідач – Ольга ЗУБАРЕЦЬ). Також, бібліотекар ліцею Галина ПАРХОМЕНКО доповідала з питанням стосовно вибору підручників загальноосвітньої підготовки.

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x