Засідання педагогічної ради

24 червня в закладі відбулося засідання педагогічної ради на якому були обговорені наступні питання: 1. «Організація роботи педагогічного колективу на літній період. Розгляд попереднього плану роботи ліцею на 2022-2023 н.р.» (доповідач Ніжнік Н.О.); 2. «Про перевід учнів з першого на другий та з другого на третій курс, випуск здобувачів освіти ліцею» (доповідач Зубарець О.П.); 3. «Розгляд попереднього педнавантаження викладачів на новий навчальний рік» (доповідач Зубарець О.П.); 4. «Підсумки виховної роботи ліцею за 2021-2022 навчальний рік» (доповідач Бондарчук М.П.); 5. «Підсумки роботи психологічної служби ліцею» (доповідач Дідушок С.В.); 6. «Творчий звіт методиста» (доповідач Голуб Т.О. співдоповідачі: Чорномаз Т.М., Грабарчук І.В., Чайковська Л.П., Свінціцький О.Б.: «Звіт роботи методичної комісії за 2021-2022 н.р.».)

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x