З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Ось і завершився перший місяць навчання… Жовтень зустрічає нас святом освітян. Сьогодні наші учні підготували святковий концерт, який присвячений Дню працівників освіти. Зі сцени лунали патріотичні пісні, які не могли залишити байдужим нікого, щирі слова вдячності та вітання із професійним святом, брав за душу ніжний вальс у виконанні здобувачів освіти, навіть Державний . Колектив “Славутського професійного ліцею” нагородженний грамотою та цінним подарунком від Хмельницької обласної ради за сумлінну працю в галузі, слова подяки пролунали також від голови блогадійного фонду “Родинний” – Оксани Деревенчук.

Шановні освітяни,  бажаємо натхнення, терпіння, щирих посмішок учнів, подяки від батьків. Нехай натхненно починається кожен новий день. Нехай швидше настане перемога і мир у нашій країні!!!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x