З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Ось і завершився перший місяць навчання… Жовтень зустрічає нас святом освітян. Сьогодні наші учні підготували святковий концерт, який присвячений Дню працівників освіти. Зі сцени лунали патріотичні пісні, які не могли залишити байдужим нікого, щирі слова вдячності та вітання із професійним святом, брав за душу ніжний вальс у виконанні здобувачів освіти, навіть Державний . Колектив “Славутського професійного ліцею” нагородженний грамотою та цінним подарунком від Хмельницької обласної ради за сумлінну працю в галузі, слова подяки пролунали також від голови блогадійного фонду “Родинний” – Оксани Деревенчук.

Шановні освітяни,  бажаємо натхнення, терпіння, щирих посмішок учнів, подяки від батьків. Нехай натхненно починається кожен новий день. Нехай швидше настане перемога і мир у нашій країні!!!

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x