Міжнародний день захисту дітей

Сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей, наші маленькі українці як ніколи мають відчути тепло, любов, турботу, захист. В такі нелегкі часи хочеться влаштувати дітям свято. Тому колектив ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” долучився до цікавих заходів, які організували колективи Дитячої школи мистецтв та Міського палацу культури. Під час заходів діти могли відчути красу української музики, придбати смачні смаколики та різноманітні сувеніри, виготовлені учнями та колективом ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей”, крім того діти мали змогу стати учасниками майстер-класу по оздобленню імбирного печива. Під час заходів тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, віримо, що на них чекає щасливе майбутнє.

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x