НАВЧАННЯ ПО НАДАННЮ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

19 вересня 2022 року головним лікарем КП “Славутський центр ПМСД” Олегом ГАВРИЛЮКОМ проведено навчально-тренувальний захід на тему «Домедична допомога для немедичних працівників». Педагогічний колектив ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” набув навички надання першої домедичної допомоги, що наразі, в умовах військового стану є дуже необхідно та актуально. Зокрема, накладання різних видів джгутів при кровотечах на різні частини тіла, надання допомоги при втраті свідомості, при порушенні дихальних процесів, виконання процедури непрямого масажу серця. Пам’ятаймо, що своєчасно надана допомога – не лише збереже здоров’я, а й продовжить життя!

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x