НАВЧАННЯ ПО НАДАННЮ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

19 вересня 2022 року головним лікарем КП “Славутський центр ПМСД” Олегом ГАВРИЛЮКОМ проведено навчально-тренувальний захід на тему «Домедична допомога для немедичних працівників». Педагогічний колектив ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” набув навички надання першої домедичної допомоги, що наразі, в умовах військового стану є дуже необхідно та актуально. Зокрема, накладання різних видів джгутів при кровотечах на різні частини тіла, надання допомоги при втраті свідомості, при порушенні дихальних процесів, виконання процедури непрямого масажу серця. Пам’ятаймо, що своєчасно надана допомога – не лише збереже здоров’я, а й продовжить життя!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x