Подаруй тепло солдату

Починаючи з повномасштабного вторгнення, працівники та здобувачі освіти ЛІЦЕЮ не лишаються осторонь подій, що відбуваються, і намагаються допомогти чим можуть та беруть участь у благодійних заходах. У ході благодійної акції «Подаруй тепло солдату» волонтерським загоном «Десант» зібрано кошти на придбання теплих речей та товарів першої необхідності. Разом з цим, учні намалювали малюнки, виготовили обереги “Янголи ПЕРЕМОГИ” з найщирішими побажаннями та теплотою сердець для наших Воїнів. А здобувачі освіти з професії «Електрогазозварник» зварили буржуйку. Всі речі передано місцевій волонтерській організації для подальшої відправки Захисникам України. Разом наблизимо ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x