Простір дозвілля “Книжка з ароматом кави”

25 січня 2024 року відбулося відкриття простору дозвілля «Книжка з ароматом кави». Проєкт реалізований ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” спільно із благодійною організацією «БФ «РОКАДА» за підтримки УВКБ ООН. Простір, створений на базі інформаційного центру ліцею, з метою проведення тренінгів, зустрічей та включає в себе точку доступу до мережі Інтернет, полиці з книжковим наповненням, можливість перегляду презентацій, фільмів, комфортні меблі, конференцзал.Це – супер локація для формального і неформального спілкування, проведення заходів, зустрічей для ВПО, що проживають на території закладу, учасників освітнього процесу ліцею. Спільні зусилля забезпечують бездоганний результат!!!

“Випускний минув, а гроші, які витратили би на квіти, досі, як донат – працюють на Перемогу “.В ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” зібрано кошти в сумі 3000 гривень та через БФ ” Родинний” задонатили для військових.Пишаємося нашою патріотичною та свідомою молоддю, мудрою та дієвою! Принагідно дякуємо батькам та педагогам за таке виховання. Разом до Перемоги!”

28 червня в ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» відбулося засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті важливі питання щодо підсумків роботи ліцею, організації роботи закладу на літній період та підготовки до нового навчального року. Працюємо разом заради успіху наших здобувачів освіти! Разом до нових звершень!

26 червня в ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” відбувся звіт директора про підсумки роботи закладу за 2023-2024 навчальний рік. Це був рік не легкий рік нових викликів, визначних подій та досягнень. Наші здобувачі освіти продемонстрували високі результати у навчанні, змаганнях та конкурсах. Ми впровадили нові можливості навчання, що відповідають сучасним вимогам ринку праці (навчання за ваучерами, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x