Профорієнтація 2024

Час іде, а це означає, що незабаром учням випускних класів доведеться обирати свій подальший шлях, тому, сьогодні, 13 лютого, профорієнтатори ліцею Надія СІГНАЄВСЬКА та Ірина АЛЄКСЄЄВА зустрілись з випускниками 9-х класів Славутської гімназії №7 та Славутської гімназії №3. Учнів ознайомили з професіями, які можна опанувати в Славутському професійному ліцеї, умовами вступу, навчання та перевагами здобуття професійної освіти. Попереду нові зустрічі з потенційними абітурієнтами і ми впевнені, що саме нинішній молоді розбудовувати Україну!

15 лютого Надія СІГНАЄВСЬКА та Ірина АЛЄКСЄЄВА мали чудову нагоду поспілкуватися зі здобувачами освіти 9-х класів Славутської гімназії 6 стосовно продовження навчання в ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей”.Всупереч найскладнішому часу в Україні ми продовжуємо здійснювати освітній процес! Закликаємо молодь оберігати свій фронт у цій війні, обирати професію, навчатися та продовжувати формувати майбутнє нашої держави!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x