Підтримаємо ЗСУ

Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу! Здобувачі освіти з професії “Кравець” на чолі з майстрами виробничого навчання Лесею ЧАЙКОВСЬКОЮ, Анастасією АГАФОНОВОЮ долучились до нагальної справи – пошиття тактичних дощовиків для наших захисників. Плідно допомагали працівники закладу. Спільними зусиллями відшито 108 одиниць. Тільки разом і підтримуючи один одного ми вистоїмо і переможемо. Слава Україні! Слава ЗСУ!!!

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x