СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ!

Адміністрація ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” висловлює щиру вдячність керівнику Національного природного парку “Мале Полісся” Андрію САСЮКУ за надання саджанців різних порід дерев та безпосередню організацію акції “Створюємо ліси разом” з метою озеленення території освітнього закладу. Тимчасово переміщені особи, що проживають на базі закладу активно долучились до екоакції, висадили більше сотні дерев, тим самим залишаючи на майбутнє про себе чудову згадку. Така акція дає кожному чудову можливість оцінити своє відношення до лісу, природи, а також власними руками зробити свій внесок у збереження та примноження зелених легенів нашої планети. Дякуємо усім за плідну працю!ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x