ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

Продовжуємо марафон предметних тижнів у “Славутському професійному ліцеї”. На цьому тижні здобувачі освіти поринули в світ цариці всіх наук – математики. Вони знайомилися з цікавими математичними фактами, досліджували роль математики у їхній професії, малювали математичні стінгазети, робили математичні фігури своїми руками, змагалися хто краще знає математику. Викладачі Лисюк В.В. та Тимчук Н.М. провели ряд заходів в ході яких, здобувачі освіти могли проявити свої творчі здібності, вміння логічно мислити та працювати в команді, показали навички створювати цікаві презентацї, стінгазети, були учасниками вікторин, математичного квесту та інтелектуальної гри “Брейн-ринг”. Ставши учасниками цих заходів, здобувачі освіти відкрили математику з іншої сторони, зрозумівши, що вона може бути ціковою та захопливою.

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x