Тиждень інтернет-олімпіад

14 листопада відбулася обласна Інтернет-олімпіада з Математики, в якій взяла участь ОНИЩУК Юлія, здобувачка освіти ІІ курсу ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей”. Дякуємо Юлії за виявлене бажання та нестримний потяг до знань! Натхнення і успіхів у майбутньому!

15 листопада 2023 року відбувся ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯЦИКА, в якому взяла участь ПАВЛЮК Анастасія, здобувач освіти ІІІ курсу ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей”.Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя та піднесення престижу української мови серед молоді. Цьогоріч Конкурс знову відбувався в онлайн-режимі. Здобувачі освіти змагалися за звання найкращого знавця української мови.

16 листопада 2023 року відбулася обласна Інтернет-олімпіада з Іноземної мови, в якій взяла участь ПОПЧУК Анастасія, здобувачка освіти ІІ курсу ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей”. Дякуємо Анастасії за виявлене бажання та нестримний потяг до знань! Натхнення і творчих злетів у майбутньому!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x