ТРЕТІЙ ТИЖДЕНЬ НАВЧАННЯ

Третій тиждень навчання здобувачів освіти закладу був насичений різними подіями. Здобувачі освіти брали участь у спортивних естафетах та змагання з волейболу, футболу і настільного тенісу, які проводилися в рамках ТИЖНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ.

Крім того, тривала ДЕКАДА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ. Відповідно до ст. 41 Кодексу цивільного захисту України навчання учасників освітнього процесу діям у надзвичайних ситуаціях та правилам пожежної безпеки є обов’язковим. Тому у закладі було проведено ряд заходів для здобувачів освіти та викладачів по даному питанню, яке наразі є дуже важливим.

Здоров’я людини, як і її життя, є найголовнішим. Тому 14 вересня психологічною службою ліцею проведена інформаційна виховна година на тему “СOVID-19: профілактика, інфікування та поширення”. В період сезонних захворювань важливо дбати про своє здоров’я, дотримуватися протиепідемічних вимог.

Пам’ятаємо та підтримуємо традиції. Тому сьогодні у ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” організований флешмоб “Зроби фото з хусткою”. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!Вітаємо здобувачку освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” Матвійчук Лілію із перемогою у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі “Оберегова лялька-мотанка”, керівник – майстер в/н Чайковська Л.П.

Українському мандрівному філософу Григорію Сковороді – 300 років. Але зі Сковородою так, що він з часом не застаріває, а є актуальним для всіх поколінь, які його прочитують і знаходять щось для себе. Він був диваком, але речі, які його хвилювали – вічні, а тому актуальні і зараз, в наш час. З цієї нагоди викладачем Славутського […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x