Математична гра і число π

Напередодні Міжнародного Дня числа π, яке математики кожного року відзначають 14 березня, викладачем математики Наталією Тимчук була проведена командна гра “Математичний калейдоскоп”, під час якої здобувачі освіти 21-ї та 23-ї груп мали змогу поринути у світ математики: такий цікавий, часом незрозумілий але захоплюючий і безмежний. Учасники гри мали нагоду пригадати математичні терміни, розв’язати логічні задачі під захоплюючу мелодію звучання числа π, дізнатися який внесок зробили наші, українські математики, у розвиток математики як науки, розгадати математичні анаграми, творчо попрацювати у команді і гарно провести час. Щиро дякуємо нашим ЗАХИСНИКАМ, які дають нам можливість навчатися.

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x