Новий навчальний тиждень для здобувачів освіти ліцею розпочався інтенсивно: сьогодні ми відзначаємо День сім’ї, стартував тиждень безпеки дорожнього руху, та Всеукраїнський тиждень профтехосвіти. Одним з пріоритетних напрямів роботи ГРПП та інспекторів ювенальної превенції є профілактична робота в сфері запобігання травмувань на дорозі! З метою зменшення травмувань на дорозі працівниками поліції – інспектором сектору ювенальної превенції Шепетівського РУП Ольгою Семенюк, інспекторами ГРПП відділення поліції №1 Шепетівського РУП Володимиром Римарчуком, Олексієм Поліщуком, Олександром Лаврентьєвим, Омаром Хамданом було проведено роз’яснювальну бесіду зі здобувачами освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей”. Обговорили правила дорожнього руху та роз’яснили відповідальність за їх недотримання Пам’ятаємо, що наша безпека, залежить тільки від на самих. Дотримуємось правил дорожнього руху – збережем своє життя!🚦

Інструктором з першої допомоги Славутського центру ТЧХУ Юлією ЮЗЕФОВИЧ проведено майстер-клас для здобувачів освіти ліцею з надання першої медичної допомоги. Під час майстер-класу здобувачі освіти відпрацювали дії щодо порятунку потерпілих під час кровотечі, переведення потерпілого у відновлювальне положення, серцево-легенева реанімація та транспортування.

До Міжнародного дня сім’ї психологічною службою ліцею проведено годину спілкування«Сім’я – храм любові та добра». Виховний захід спрямований на формування в здобувачів освіти ціннісного ставлення до сім’ї, родини, людей, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї.Сьогодні увесь світ знає, якою сильною, незламною, вільною, працелюбною, талановитою та духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сімейному колі, де дитина отримує перші уроки поваги й любові до батька, матері, до своєї рідної землі, до України!

В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти для здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти міста Шепетівка проведено професійний тренінг “Робітничі професії важливі”. Мета – популяризація робітничих професій, їх актуальність в реаліях сьогодення, активізація та залучення учнівської молоді на навчання, саме в Профтех. Відбудуємо Україну разом!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x