Під керівництвом викладачки інформатики Наталії ТИМЧУК наші здобувачі освіти взяли участь у відкритому обласному конкурсі з інформаційних технологій для учнівської молоді «IT_TEEN_ZP» в Запорізькій області. Маємо хороші результати: І та ІІ місця в номінації “Цифрова фотографія” за роботу “Моє місто” та серію робіт “Церква” Іван МАРЧУК здобувач освіти групи №22 “Кухар. Кондитер”; ІІ місце в номінації “Сайт на конструкторі” Євген ХОМЕНЧУК здобувач освіти групи №36 “Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур”. Вітаємо наших переможців.

“Випускний минув, а гроші, які витратили би на квіти, досі, як донат – працюють на Перемогу “.В ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” зібрано кошти в сумі 3000 гривень та через БФ ” Родинний” задонатили для військових.Пишаємося нашою патріотичною та свідомою молоддю, мудрою та дієвою! Принагідно дякуємо батькам та педагогам за таке виховання. Разом до Перемоги!”

28 червня в ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» відбулося засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті важливі питання щодо підсумків роботи ліцею, організації роботи закладу на літній період та підготовки до нового навчального року. Працюємо разом заради успіху наших здобувачів освіти! Разом до нових звершень!

26 червня в ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” відбувся звіт директора про підсумки роботи закладу за 2023-2024 навчальний рік. Це був рік не легкий рік нових викликів, визначних подій та досягнень. Наші здобувачі освіти продемонстрували високі результати у навчанні, змаганнях та конкурсах. Ми впровадили нові можливості навчання, що відповідають сучасним вимогам ринку праці (навчання за ваучерами, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x