За підсумками проведення творчого звіту художньої самодіяльності маємо здобутки:ДИПЛОМИ І ступеня Номінація «Малі вокальні форми»: Дует здобувачів освіти у складі Піголь Вікторії та Тиндюк Маргаріти; Дует у складі Куницької Жанни та Кальчуна Олексія.Номінація «Солісти»: Кальчун ОлексійКуницька ЖаннаНомінація “Художнє читання”:Сігнаєвська НадіяТовстюк АнастасіяНомінація “Хореографічні колективи та солісти”:Хореографічний колектив «Гармонія». ДИПЛОМ ІІ ступеня Номінація «Вокальні групи»:Гурт «Гармонія».Вокальний ансамбль викладачів.Номінація “Художнє читання”Мельник Микола, здобувач освіти. ДИПЛОМ ІІІ ступеня Номінація «Малі вокальні форми»:Дует здобувачів освіти у складі Радкевич Христини та Глазиріної Єлізавети; Тріо здобувачів освіти у складі Товстюк Анастасії, Мельника Миколи та Кальчуна Олексія; Дует здобувачів освіти у складі Товстюк Анастасії та Глазиріної Єлізавети; Вітаємо творчу молодь та педагогів ліцею! Бажаємо творчої наснаги та успіхів! Щира подяка керівниці гуртка Жанні КУНИЦЬКІЙ за професіоналізм і самовіддачу, учасникам за любов до прекрасного, а високоповажним журі – за підтримку і схвальну оцінку сценічного дійства. Нехай і надалі щедро квітує талантами рідна славутська земля, множаться творчі здобутки учнівської молоді та педагогічного колективу та рясно сіється добро і змінюється життя на краще!

“Випускний минув, а гроші, які витратили би на квіти, досі, як донат – працюють на Перемогу “.В ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” зібрано кошти в сумі 3000 гривень та через БФ ” Родинний” задонатили для військових.Пишаємося нашою патріотичною та свідомою молоддю, мудрою та дієвою! Принагідно дякуємо батькам та педагогам за таке виховання. Разом до Перемоги!”

28 червня в ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» відбулося засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті важливі питання щодо підсумків роботи ліцею, організації роботи закладу на літній період та підготовки до нового навчального року. Працюємо разом заради успіху наших здобувачів освіти! Разом до нових звершень!

26 червня в ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” відбувся звіт директора про підсумки роботи закладу за 2023-2024 навчальний рік. Це був рік не легкий рік нових викликів, визначних подій та досягнень. Наші здобувачі освіти продемонстрували високі результати у навчанні, змаганнях та конкурсах. Ми впровадили нові можливості навчання, що відповідають сучасним вимогам ринку праці (навчання за ваучерами, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x