З 20 по 21 червня в мальовничому місті Кам’янець-Подільський на базі Подільського професійного коледжу відбувся зліт лідерів учнівського самоврядування ХОРУС ЗП(ПТ)О, учасниками якого стали і наші представниці Марина БОНДАРЧУК та Анастасія ПОПЧУК.Це був неймовірний захід, сповнений натхнення, нових знань та незабутніх емоцій.Учасники із закладів профтехосвіти області зібралися, щоб поділитися своїми ідеями, обговорити актуальні проблеми та знайти шляхи їх вирішення. У програмі були: Тренінги від провідних фахівців, де учасники отримали цінні знання та навички для розвитку своїх лідерських якостей. Дискусії на актуальні теми, що дозволили обмінятися думками та знайти нові підходи до вирішення важливих питань. Майстер – клас по розпису пряників для подальшої передачі ЗСУ. Командні ігри та вправи, які допомогли зміцнити командний дух та виявити лідерські здібності кожного учасника. Екскурсія містом.Цей захід став справжнім святом молодіжного лідерства!Дякуємо організаторам за дружню та продуктивну атмосферу!Разом ми довели, що молодь України – це потужна сила, здатна змінювати світ на краще. З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

“Випускний минув, а гроші, які витратили би на квіти, досі, як донат – працюють на Перемогу “.В ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” зібрано кошти в сумі 3000 гривень та через БФ ” Родинний” задонатили для військових.Пишаємося нашою патріотичною та свідомою молоддю, мудрою та дієвою! Принагідно дякуємо батькам та педагогам за таке виховання. Разом до Перемоги!”

28 червня в ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» відбулося засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті важливі питання щодо підсумків роботи ліцею, організації роботи закладу на літній період та підготовки до нового навчального року. Працюємо разом заради успіху наших здобувачів освіти! Разом до нових звершень!

26 червня в ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” відбувся звіт директора про підсумки роботи закладу за 2023-2024 навчальний рік. Це був рік не легкий рік нових викликів, визначних подій та досягнень. Наші здобувачі освіти продемонстрували високі результати у навчанні, змаганнях та конкурсах. Ми впровадили нові можливості навчання, що відповідають сучасним вимогам ринку праці (навчання за ваучерами, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x