Річниця НЕЗЛАМНОСТІ

Сьогодні, 24 лютого 2023 року – річниця початку повномасштабної війни, рік нашої незламності. Це час, коли росія віроломно розпочала вторгнення на територію України.Відтоді, українці живуть в умовах жорстокої, брутальної повномасштабної війни, що змінила життя до 24 лютого 2022-го. Це був рік, який складно вичерпно описати словами.Рік руйнувань, болю і втрат….Рік стійкості, єдності, взаємодопомоги і людяності….Рік затятості, мужності, самопожертви…Тому, сьогодні 24 лютого 2023, пам’ятамо про шлях, який вже пройдено. Ми вистояли і показали, що навіть під час війни можливо залишатися на боці добра й людяності.🇺🇦 Слава Україні!, Слава Захисникам! Героям Слава!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x