🇺🇦Цей тиждень розпочався із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої країни. Вони були звичайними людьми – науковцями, програмістами, митцями, студентами, вчителями, підприємцями… І всі вони віддали найдорожче – життя, аби ми могли жити у новій, вільній та демократичній державі. 20 лютого 2023р. в освітньому закладі відбувся захід -реквієм до Дня пам’яті героїв Небесної Сотні “У НАШІЙ ПАМ’ЯТІ ВОНИ НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИЛИСЬ”. Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану Наша держава довела всьому світу гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Шануємо, пам’ятаємо і впевнено виборюємо Перемогу!🇺🇦

21 лютого в Україні відзначають День рідної мови. З цього приводу у бібліотеці ліцею, бібліотекар Пархоменко Галина Олексіївна, організувала виставку, присвячену видатним українським майстрам слова.

Крім того, здобувачі освіти разом з викладачем української мови Грабарчук Іванною приєдналися до онлайн-марафону, який був присвячений рідній мові, та взяли участь у засіданні круглого столу “Моя рідна мова”

Також, в цей день, психологічною службою проведено “Урок безбар’єрності” (за ініціативи Першої Леді України Олени Зеленської). Здобувачі освіти обговорили засади толерантної комунікації та взаємодії з різними людьми, шляхи усунення фізичних й, навіть, мовних перепонів з нашого життя. Також ознайомились з «Довідником безбар’єрності» – гідом з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови. Безбар’єрність – це низькі пороги та широкі двері.

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x