Шевченківські дні

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.  У зв’язку з відзначанням 209 річниці від дня народження Тараса Шевченка та з метою вшанування його пам’яті з 06.03 по 10.03.2023 року в ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” викладачами української літератури Грабарчук І.В. та Сігнаєвською Н.М. було проведено Шевченківські дні, які проходили під гаслом «Борітеся – поборете!». 

07 березня у нашому закладі пройшов відбірковий етап обласного конкурсу читців “Магія слова” серед здобувачів освіти. Читці показали високий рівень виконавської майстерності, оригінальний і творчий підхід до декламації. Приємно усвідомлювати, що серед здобувачів освіти є багато талантів.

9 березня 2023 року, виповнюється 209 років від дня народження національного і світового генія, поета та художника Тараса Григоровича Шевченка. Його ім’я, увібрало в себе душу народу, стало часткою його життя. Великий Кобзар став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність. І сьогодні його слова надихають до боротьби за правду та майбутнє України! У цей день здобувачі освіти ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у конкурсі-грі “Кращі знавці творчості Тараса Шевченка”. Слава Тарасові Шевченку, слава Україні!

10 березня здобувачі освіти взяли участь у конкурсі буклетів “Єднаймо душі словом Кобзаря”, створенні банера в підтримку українських міст під час воєнного стану на основі віршів Кобзаря “Борітеся – поборете!”, розгадуванні кросвордів та ребусів тощо. А також викладачі ліцею разом із здобувачами освіти долучилися до онлайн флешмобу #Шевченко_єднає_#Шевченко_ надихає у соціальній мережі “Фейсбук”. Пропонуємо переглянути відеореліз проведення Шевченківських днів – 2023. https://youtu.be/TR8aE1DyMks

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x