У період з 27 лютого по 3 березня викладачі та майстри в/н ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” (Зубарець О.П., Жуковська Г.П., Градкова С.Б., Остапчук З.А.) успішно пройшли стажування на базі ДНЗ “Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі” на підтвердження 5 розряду з професії “Кондитер” (у дистанційному режимі). Педагоги ознайомилися із сучасним виробничим обладнанням (краскопультом, вакууматором, апаратом шокової заморозки, харчовим принтером). На заняттях практикували виготовлення сучасних кондитерських виробів (тістечко “ШУ”, бенто-торти, торт “Аметис”) із використанням новітніх оздоблювальних технік та барвників (кракелін, ажурні чіпси, велюр, шоколадна глазур, конфі, крем Патіс’єр, крем-чіз). Висловлюємо щиру вдячність організаторам стажування за змістовні та якісно організовані заняття, доступну та сучасну програму.

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x