Минулий тиждень був насичений різними подіями: профорієнтаційна робота, захід до Дня св. Валентина, тренінг, День єднання. Традиційно здобувачі освіти та працівники ліцею долучилися до благодійної акції ,, З теплом у серці ‘’ для ЗСУ🇺🇦🇺🇦

Маємо досягнення і на професійній ниві! Наші викладачі Голуб Олександр Миколайович та Голуб Тетяна Олегівна взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «ПЛАНЕТА IT», де ГОЛУБ Тетяна – лауреат конкурсу у номінації «Навчально-методичне забезпечення професійної та загальноосвітньої підготовки»; ГОЛУБ Олександр – переможець конкурсу номінації «Професійне цифрове портфоліо». Щиро вітаємо наших колег!!

Висловлюємо щирі слова вдячності працівникам Національного природного парку “Мале Полісся “за участь в акції “Подаруй бібліотеці книгу”. Завдяки вам, книжковий фонд бібліотеки ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей “поповнився корисною науково-природничою літературою.

Психологічною службою ліцею проведено заняття з елементами тренінгу” Гармонізація емоційного стану учнів”, епіграфом до якого є вислів давньоримського філософа Сенеки «Володіти собою – найбільша влада». Метою заняття визначено тренування вмінь відстежувати, контролювати, регулювати свої емоції та навчити здобувачів освіти  володіти собою. 

“Коли Ви починаєте усвідомлювати емоції, Ви починаєте керувати власним життям”

17 лютого – Всесвітній День спонтанного прояву доброти.

День спонтанного прояву доброти — це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна постаратися кожна людина!
В ліцеї проведена акція “Поділись своїм добром!”, під час якої всі бажаючі мали змогу не тільки поділитися  своїми добрими справами, а й можливість отримати солодкі передбачення!

«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» під таким гаслом здобувачі освіти долучились до «WorldCleanupDay» – Всесвітнього дня прибирання. Україна традиційно приєднується до Всесвітнього дня прибирання «WorldCleanupDay» разом з мільйонами учасників у 191 країні. Мета WorldCleanupDay є намагання формувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, обʼєднання зусиль заради екологічного майбутнього. […]

Розпочато Тиждень громадянського суспільства. У групах проведено тематичні виховні години, здобувачі освіти розпочали плести маскувальну сітку нашим ЗАХИСНИКАМ. 13 вересня викладач Олександр ГОЛУБ провів інтелектуально-розважальну гру «Європа – наш спільний дім». У позитивній атмосфері здобувачі освіти продемонстрували свої знання про ту частину нашої планети, де ми мешкаємо, пригадали досягнення і традиції, культуру й мистецтво країн […]

Неочікувана зустріч відбулася сьогодні у ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей». Педагогічний та учнівський колектив закладу радо вітав випускника ліцею Максима КОНДІТЄРОВА, який сьогодні захищає цілісність та незалежність нашої держави. Тепла розмова та нестримна життєва енергія Максима зарядила освітню атмосферу в ліцеї позитивними емоціями та невимовною гордістю. З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x