Минулий тиждень був насичений різними подіями: профорієнтаційна робота, захід до Дня св. Валентина, тренінг, День єднання. Традиційно здобувачі освіти та працівники ліцею долучилися до благодійної акції ,, З теплом у серці ‘’ для ЗСУ🇺🇦🇺🇦

Маємо досягнення і на професійній ниві! Наші викладачі Голуб Олександр Миколайович та Голуб Тетяна Олегівна взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «ПЛАНЕТА IT», де ГОЛУБ Тетяна – лауреат конкурсу у номінації «Навчально-методичне забезпечення професійної та загальноосвітньої підготовки»; ГОЛУБ Олександр – переможець конкурсу номінації «Професійне цифрове портфоліо». Щиро вітаємо наших колег!!

Висловлюємо щирі слова вдячності працівникам Національного природного парку “Мале Полісся “за участь в акції “Подаруй бібліотеці книгу”. Завдяки вам, книжковий фонд бібліотеки ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей “поповнився корисною науково-природничою літературою.

Психологічною службою ліцею проведено заняття з елементами тренінгу” Гармонізація емоційного стану учнів”, епіграфом до якого є вислів давньоримського філософа Сенеки «Володіти собою – найбільша влада». Метою заняття визначено тренування вмінь відстежувати, контролювати, регулювати свої емоції та навчити здобувачів освіти  володіти собою. 

“Коли Ви починаєте усвідомлювати емоції, Ви починаєте керувати власним життям”

17 лютого – Всесвітній День спонтанного прояву доброти.

День спонтанного прояву доброти — це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна постаратися кожна людина!
В ліцеї проведена акція “Поділись своїм добром!”, під час якої всі бажаючі мали змогу не тільки поділитися  своїми добрими справами, а й можливість отримати солодкі передбачення!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x