Цей тиждень був насичений на події: з нагоди відзначення Всесвітнього дня цивільної оборони в освітньому закладі проведений тематичний захід, присвячений цивільному захисту. Основна мета заходу – пропаганда знань про цивільну оборону, вироблення у здобувачів освіти умінь та навичок чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя.

З метою поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності учнівської молоді щодо розвитку відносин між Україною та Європейським союзом проведено інформаційно-просвітницьку годину на тему «Європейський вибір для українців». Здобувачі освіти аналізували, порівнювали та дійшли висновку, що країна починається з тебе.Вивчай Європу! Будуй сучасну Україну!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ! У грудні 2023 року трудовий колектив ліцею долучився до волонтерської допомоги військовим та перерахував Красилівській громадській організації “Молодь за майбутнє” одноденний місячний заробіток. З Подякою від захисників до нас завітала керівниця ГО, директорка Красилівського професійного ліцею Леся МАЛАНЧАК. Працюємо спільно та злагоджено на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

З метою інформування здобувачів освіти випускних груп про умови вступу, напрямки та спеціальності підготовки в Харківському Національному університеті повітряних сил імені Івана Кожуба, сьогодні представники завітали до ліцею.Під час зустрічі учнівська молодь мала можливість дізнатися про освітній процес, факультети, спеціальності та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, та правила прийому.Відзначили, що у ЗВО кожен […]

11 квітня педагогині ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей” взяли участь у вебінарі «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні”, що відбувся в рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» (“Прорив легкої промисловості України”). Дякуємо організаторам за незабутні враження та можливість збагатити знання про неповторну унікальність української вишивки.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x